Paddlebord Air Drive 10'2''

Kód: 49
Značka: WHYNOT SUP
12 990 Kč
Skladem

Univerzální  SUP – paddleboard vhodný pro začátečníky, nebo pro jízdu ve vlnách a na divoké vodě pro pokročilé a těžší jezdce. V naší nabídce se jedná o nejuniverzálnější plovák, se kterým užije spousty zábavy celá rodina. Konstrukce padllebordu je dvouvrstvá s použitím GLS technologie se základní konstrukcí z velmi kvalitního materiálu dropstitch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

WHYNOT AIRDRIVE 10.2 Allround iSUP (310 x 83 x 12 cm)

 

Universální a velmi kvalitní paddlebord. Nejmodernější technické zpracování s cílem nabídnout nejlepší poměr ceny a výkonu pro skvělou zábavu na vodě!

PREMIUM-QUALITY SUP velmi odolný proti převrhnutí o šířce 83 cm!

 

S paddlebordy WHYNOT již kupujete "plně vybavené" sety. Obsahem balení je paddlebord, velkoobjemová dvojitá pumpa s přepínáním tlaku, bezpečnostním vodítkem proti ztrátě prkna a praktickým batohem. S kompletním setem WHY NOT SUP Vám již nic nebrání vyrazit přímo k vodě a začít !!!

 

Přednosti:

    O
dnímatelná centrální ploutve
    
Diamantové ražení pro maximální trakci a trvanlivost
    
D-kroužky z ušlechtilé oceli k upevnění
    
Elastické napínací gumy pro vaše zavazadla
    
dvouvrstvá (velmi robustní kvalita z 2-vrstvého vysoce kvalitního PVC (proto také vhodná pro školy a půjčovny)
    
vysoce kvalitní nastavitelné karbonové pádlo

 
 

Technická data:

Hmotnost balení: 15kg
Hmotnost paddlebordu: 9kg
Max. hmotnost. zatížení plováku: 130 kg
Hmotnost: celého setu 13kg
Velikost: 310 cm x 83 cm x 12 cm


Paddlebordy WHYNOT SUP jsou nejlepší volbou poměr cena/výkon. Použitím nejmodernějších technologií při výrobě se podařilo vyvinout velmi rychlé a tuhé SUP paddlebordy. Model AIR DRIVE který se vyznačuje zejména šířkou 83 cm, má velmi stabilní náklon. AIR DRIVE WHYNOT 10.2 má mimořádně silný design, kombinovaný se sportovním tvarem. WHYNOT AIRDRIVE 10.2 je díky svému sofistikovanému detailu nejvšestrannější paddelboerdem ve své řadě.

Super tuhá, lehká a trvanlivá s technologií GLS®!

Všechny desky WHYNOT jsou dvojvrstvé desky, kde jsou vrstvy spojeny novou technologií GLS. V tomto procesu děláme bez lepidla, tj. obě vrstvy jsou svařeny dohromady pod teplotou. To snižuje hmotnost a zvyšuje tuhost.Použití: Jezero, moře, řeka

Doplňkové parametry

Kategorie: Paddlebordy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 14 kg